ЕГО

Примітка після публікації: в коментарях написали, що об'єкт встановлено за узгодженням з Адміністрацією та балансоутримовачем. Це багато що змінює позитивно на користь автора. Я так розумію, що з юридичної точки зору об'єкт можна ототожнити з дитячим майданчиком встановленим перед виборами та з табличкою кандидата що його встановив. Не так вже й погано.

Як би було красиво, якби він про це не написав. Якби ніхто не знав, що це і хто за цим стоїть. Як анонімний графітчик, що лишає своє мистецтво безкоштовно, для загалу. І тільки автор, проходячи поряд, знав би справжню історію цього арт-об’єкта. Відрадний в свою чергу отримав би нову нерозгадану легенду. Таке об’єднує.

Але на жаль, цей арт об’єкт скоріше нагадує нам про егоїзм ніж про батьків. А якщо зануритися, як відповідає автор на коментарі у своєму ФБ, то це не тільки егоїзм а ще й глибока зневага до людей що не в захопленні з того, що в парку встановлюють інсталяції без відома громади та без адмін дозволу. Його фан клуб відразу ж доєднується і починає щось на кшталт ”ви просто завідуєтє”, чи “хоть што то вам на отрадном поставілі”, “ ето ж меценат”,  “што ви в іскуствє понімаєтє”. Таке, як бачимо, роз’єднує.

Я також вже не живу на Відрадному. І звичайно люблю це місце, бо це моя маленька вітчизна. Але є різниця між тим, щоб любити і тим, щоб вважати своєю власністю. В останньому випадку не прийняті дарунки не є варіантом.

Як прикро, що він не залишив цей об’єкт новою маленькою таємницею Відрадного. Була б інсталяція батькам, а так просто великому  ЕГО

You may also like:

Чорнобиль 1979 року

Історичні супутникові знімки Прип'яті та Чорнобильської снатції до аварії, зроблені американським розвідувальним супутником 24 травня 1979 року.

Київське море до затоплення

Історичні знімки північної частини Києва якої вже ніколи не буде. Саме іде будівництво Київської ГЕС, тобто ці супутникові фото…

Космічні знімки Дніпра (Дніпропетровська) 1968 року

Ці знімки були зроблені американським шпигунським супутником 22 березня 1968 року, тобто 52 роки тому. Це дуже рідкісні фото…

Comments